Humanitarni koncert za Marijine obroke
Autor: Administrator , 24. 2. 2017.

Već četvrtu godinu za redom u šibenskom kazalištu održan je humanitarni koncert za Marijine obroke  u organizaciji naše škole i Grada Šibenika. Manifestaciji su se i ove su se godine odazvali brojni izvođači.

Tako su nastupili: ženska klapu Karmel iz Turnja, Mandolinski orkestar OŠ Murterski škoji, Ženska klapa Oršulice Vodice, Klapa Solaris,  M.S.A.Q. , Mandolinski orkestar HKUD-a Tribunj, VIS Duet Šibenik i operna pjevačica Tea Slavica.

Priča o Marijinim obrocima već je dobro poznata, podsjetimo samo da je potrebno 120 kuna kako bi se osigurali topli obroci za jedno dijete koje živi u siromaštvu afričkih zemalja kroz cijelu godinu. To znači da smo i ove godine pomogli barem dijelu djece koja trebaju našu pomoć.

“Ništa od ovoga ne bi bilo moguće bez prekrasnih djela ljubavi koja primamo od ljudi iz cijeloga svijeta. Marijini obroci su niz malih djela ljubavi. Ako ujedinite sve te male žrtve, stvara se nešto prekrasno.“

Magnus MacFarlaneaa-Barrow, pokretač projekta „Marijini obroci“

M. F.